My Bestie and I are going to Marble Slab in like an hour and we need to know the price so we can get $.How much does ice cream cost at Marble Slab Creamery in Vero Beach?
for a single adult scoop w/ 1 mix-in served in a waffle cone, you can't count on about $3-4 each.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment